You are currently viewing NIEKTÓRZY CZUJĄ JUŻ WIOSNĘ, ALE MY KORZYSTAMY JESZCZE Z UROKÓW ZIMY

NIEKTÓRZY CZUJĄ JUŻ WIOSNĘ, ALE MY KORZYSTAMY JESZCZE Z UROKÓW ZIMY

8 II o godz. 7 rano nasi szkolni zapaleni narciarze wyjechali na stok w BIESZCZAD.ski Wańkowa. 48 dzielnych uczniów przy pięknej pogodzie i doskonałych warunkach spędziło bardzo aktywny dzień. Młodzież doskonaliła swe umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie kształtując w sobie nawyki zdrowego spędzania czasu w ścisłym kontakcie z przyrodą. Nad wszystkim również bardzo aktywnie czuwali Państwo Profesorowie Małgorzata Szmuc, Piotr Szmuc, Wojciech Rybak, Tomasz Dziob i Jan Ciężar. Opieka ta miała wielce pozytywne skutki, bo wszyscy w świetnych humorach, bez kontuzji, z nadzieją na kolejny wyjazd ok godz. 20.00 wrócili do swych domów.