You are currently viewing Cała władza w rękach Sienkiewiczaków – Dzień samorządności.

Cała władza w rękach Sienkiewiczaków – Dzień samorządności.

Jak co roku z niecierpliwością wyczekiwaliśmy dnia, w którym przejmujemy rządy w swoje ręce. To świetna okazja, by pokazać, że jesteśmy kreatywni, pomysłowi, dowcipni, niepowtarzalni i samorządni. Konkurencje wymagały rozlicznych talentów i pełnego zaangażowania, bo i filmik o szkole należało przygotować i wymyślić dowcipne dyktando dla nauczycieli, i zademonstrować scenkę parodystyczną (podpatrzone uczniowskim okiem na lekcji!), zaśpiewać i zatańczyć!
Ale, któż jak nie my? Zabawa była znakomita, scena emanowała humorem, satyryczne spojrzenie na szkolną rzeczywistość ukazało wszystkie nasze śmiesznostki, profesorowie w krzywym zwierciadle budzili wręcz entuzjastyczne emocje, więc oklaskom i salwom śmiechu nie było końca. Znakomite jury oceniło wszystkie kategorie, prezentujemy więc wyniki zmagań konkursowych. Oto zwycięzcy:

– Filmik o szkole:

1 miejsce (10pkt) : 3Cp, 2A
2 miejsce (8pkt) : 1A
3 miejsce (6pkt): 1C
wyróżnienia (4pkt): 1E

– Scenka kabaretowa:

1 miejsce (10pkt): 3Cp, 3Dp,2B,
2 miejsce (8pkt) : 2A, 3Ap
3 miejsce (6pkt) : 1B

– Tekst dyktanda:

1 miejsce (7pkt.) : 2a
wyróżnienie (5pkt.) 3ep

Święto samorządności Sienkiewiczaków utrwalił na fotografii Bartek Tendaj.