You are currently viewing „Nigdy w pełni nie zrozumiesz jednego języka, dopóki nie zrozumiesz co najmniej dwóch”.

Języki – to jest to!!!

Zapraszamy wszystkich Sienkiewiczaków do odwiedzania zakładki UCZNIOWIE, gdzie będziemy umieszczać różne ciekawostki o językach obcych, których uczycie się w naszej Szkole.

Chyba wszyscy doskonale wiemy, że nawet najlepsza znajomość jednego języka obcego to w dzisiejszym świecie zbyt mało! Dlatego chcemy Was, Drodzy Uczniowie zachęcić do pilnego poznawania języka francuskiego i rosyjskiego, łacińskiego i hiszpańskiego, niemieckiego i każdego innego! Nikt z Was nie wie, jakie niespodzianki przygotowuje życie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że …. i popatrzcie na motto tego wpisu!

Mamy nadzieję, że sami będziecie współredagować ten dział, jest też w nim miejsce na informacje o klasach, do których uczęszczacie. Czekamy na ciekawe artykuliki, felietony, zdjęcia, propozycje interesujących inicjatyw. My zaś, nauczyciele języków obcych na początek zachęcamy do lektury tego, co na początek przygotowaliśmy!