You are currently viewing POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

„Życie to piękna forma lotu, jesteś na nią gotów!”

Koniec kwietnia, jak zwykle, to czas pożegnania absolwentów i przyszłych maturzystów. Z powodu pandemii było jednak inaczej niż zwykle. Młodsi koledzy z 2dg, nie bez strachu, postanowili okiełznać technologię i streamować tę uroczystość.

Choć czas spędzony w szkole dobiegł końca, to pamiętamy, że każdy z trzecioklasistów zostawił tu cząstkę siebie. Sto trzydzieści cztery serca czasami drżały ze strachu, a czasami skakały z radości. Wszyscy, bez wyjątku, stworzyli jej historię.

Wychowawczynie, z odrobiną żartu, wspominały swoich wychowanków, odnajdując w świecie zwierząt odpowiedniki swoich klas. Stąd trzmiele z 3a o nieaerodynamicznym ciele, pracowite mrówki z 3b, płochliwe stado saren z 3c. Znalazły się nawet w 3d rasowe kameleony czy papugi ary z 3e. Szczegóły? Zapraszamy do obejrzenia filmu, któremu nietuzinkowy kształt nadała Gabriela Bojda. Liczymy też, że pierwszy Kurier Maturalny, który otrzymał każdy, będzie dla nich pamiątką, a piosenka w wykonaniu młodszych kolegów podniesie ich na duchu.

Jest nieśmiertelność w człowieku
dziecinna naiwna i taka… pełna wiary…(…)
cieszy się wolnością z ptakami w locie.
Czasem trudno się pożegnać, ale wszystkie pisklęta dojrzewają i wylatują z gniazda- teraz jest ich czas!
Drodzy absolwenci! Macie skrzydła. Rozłóżcie je! Zaniosą tam, gdzie żyją Wasze marzenia